0(224) 451 53 93
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Halı ve Halıflex Yıkama

2 kez görüntülendi
Halı ve Halıflex Yıkama

Hizmet Görselleri

Halı temizliği alanında firmamız sektöründe onde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızı eviniz’den alıp bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi içersinde halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmiyen kir ve bakterlerden arındırılmış dezenfekte edilmiş ambajlanmış bir şekilde teslim ediyoruz…

Hizmet Görselleri

Halılarınız, en son teknoloji olan steam vacum sistemiyle ve kimyasallarla halıların tüylerine ve saçaklarına zarar vermeden temizlenecektir. Halı yıkama servisimizde; verdiğiniz adresten alınan halı ve kilimleriniz ilk günkü kadar temiz olacaktır.Halılarınızı size teslim ettiğimiz zaman bu farkı ve kaliteyi bir daha göreceksiniz. Adresten alıp adrese teslim servisimiz ücretsiz olup, ayrıca ek ücret alınmayacaktır. Evinizde veya iş yerinizde,üzerinde vaktinizi geçirdiğiniz her cins kumaştan yapılmış koltuk ve sandelyeleriniz modern koltuk yıkama makinalarımızla steam-vacuum sistemiyle ilk günkü kadar temiz ve bakımlı olacaktır. Koltuklarınızı yılda iki defa temizletmeniz üzerindeki kiri sabitlemeyecektir. Yeşil Elma Temizlik Olarak Evlerinizdeki, Oteller Restaurantlar, Fuar Alanları, Tüm İş yerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz, veya halılarınızı, yere sabit yada kaldırılamayacak durumdaki yerlere göztepe halı yıkama olarak yerinde hizmet vermekteyiz.

Yerinde halı veya halıflex yıkama işleminde sırası ile; Vakum makinası ile önce tozunu alıyoruz, Daha sonra halı veya halıflexin, cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halı veya halıflexe yedirerek köpürtüyoruz, Köpürtülen halı veya halıflex fırçalama makinasıyla fırçalayıp lekeler çıkartılmakta, daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası, ile vakumlama yapılarak halı veya halıflexdeki şampuan ve köpüklerini alıyoruz, Halı veya halıflex tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflexlerinizdeki nem alınmakta, halı vehalıflexleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?