0(224) 451 53 93
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dağcı Temizlik

4 kez görüntülendi
Dağcı Temizlik

Hizmet Açıklaması

Türkiye’de endüstriyel dağcılık olarak da bilinen, uluslararası literatürde “rope access” yani “iple erişim “olarak tanımlanan özel ip teknikleri uygulamalarıdır.Yüksek alan depo fabrika alanları ile uzay çatıların temizliği genelde sorun teşkil etmektedir. Dağcı yüksek alan ve dış cephe temizliği, dağcı cam temizlik, hizmetlerini kurumsal yapısıyla yürüten firmamız, öncelikle müşterilerimizin ve firmamızın yüksek alan iş güvenliği normlarını harfiyen uygulayarak garantili hizmet sunmaktadır.

Dağcı temizlik elemanları, sertifikalı oldukları gibi SSK güvencesiyle beraber özel sigorta poliçeleri ile şirketimiz güvencesindedir. Türkiye çapında yürüttüğümüz dağcı temizlik hizmetleri, projelerimiz ile sizlere de yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Hizmet Görselleri

Firmamızdan dağcı eleman temin edebileceğiniz gibi komple hizmet içinde dağcı temizlik fiyatı da, alabilirsiniz. İstanbul dışı dağcı temizlik hizmeti istemeniz durumunda, konaklama ve ulaşım hizmetleri müşterilerimize aittir. Dağcı sistemiyle temizlik gereken veya ulaşılmayan tüm mekanlar artık sorun olmaktan çıkmıştır.

Dağcı ekibimiz vinç platformların, çatı sepetlerin uygulanması mümkün olmayan erişimin güç ya da riskli olduğu yerlerde; inşaat şirketleri, yüksek bina ve yapılar içeren işletmeler ve müteahhit firmalara destek hizmetleri sağlamaktadır. Dağcı ekibimiz hem dış cephe temizliklerinde hemde montaj işlerinde tüm güvenlik önlemleri maksimum seviyede tutularak yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?