0(224) 451 53 93
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gemi-Yat Temizliği

2 kez görüntülendi
Gemi-Yat Temizliği

Hizmet Açıklaması

Gemilerinizde uzun zaman kullanılmayan mutfak eşyalarınız tek tek çıkartılarak bulaşık yıkama deterjanıyla temizlenmesi ve bol suyla durulanması gerekir. Geminizin mutfağında bulunan bütün rafların, çekmecelerinin, dolaplarının boşaltılmasılarak temizlenmesi ve çıkartılan eşyaların temizlenerek yerlerine aynı şekilde konulması gerekir. Yat veya gemilerde bulunan yataklarınızı, minderlerinizi bakterilerden temizyecek şekilde uygun temizlik ürünlerini kullanırak yıkanması ve iyice temizlenmesi gerekir.

Hizmet Görselleri

Güverte ve zeminlerinin uygun deterjanlı sularla silinerek temizlenmesi gerekir. Zeminlerde bulunan halıların son teknoloji,kaliteli püskürtmeli ve emme gücü yüksek vakum makineleriyle yıkanması ve temizlenmesi gerekir. Gemideki ve yattaki tüm sandalye ve koltuklarınızın sabunlu sularla silinmesi, kumaş döşemeli alanların tekstil temizlemeye uygun temizlik ürünleriyle yıkanıp temizlenmesi gerekir.

Gemi ve yatlardaki bütün camların ve çerçevelerin silinip temizlenmesi gerekir. Gemi Yat Temizliğinde Tuşba Temizlik Şirketi:Temizlik bölümü yöneticilerince hazırlanan “Gemi, Yat Temizleme Prosedürü” ve talimatlara uygun olarak verilen gemi yat temizliği müşterilerimizin isteklerine uygun temizlik hizmeti verilmesini sağlamaktadır. Gemi ve yat temizliğinde deneyimli ve professional personeller görevlendirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?