0(224) 451 53 93
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dış Cephe Cam Temizliği

2 kez görüntülendi
Dış Cephe Cam Temizliği

Hizmet Açıklaması

Camların temizlik ,bakım ve onarımında kullanılmak üzere binanin demirbaşında bulunması gereken asansör kullanılarak bu çok katlı camları , firmamizin deneyimli ekipleri tarafından rahatlıkla silinebilmektedir. Dış cephe asansörü bulunmayan binalarda 25 – 30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma plafromları camlar silinebilmektedir.Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz.

Hizmet Görselleri

Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımıza garanti veriyoruz. Dış cephe temizliklerinde şirketimiz sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Dış cephelerin yüzeyleri ne olursa olsun temizlik konusunda her hangi bir şey değişmez.Yaptığımız çalışmalarımız sizlerin dış cephelerinizin tamamını temizler ve ne aralıklarda temizlik yapmanız gerektiği hakkında da isterseniz yapacağımız anlaşmayla sürekli kılınır. Ve periyodik olarak dış cepheleriniz aksamadan temizliğe kavuşmuş olur.Özellikle camların temizliği konusunda kullandığımız malzemeler son derece etkili ve herhangi bir iz bırakma söz konusu olmaz.

Dış cephe temizliğinde yılların verdiği tecrübeye dayanarak temizlenecek yere mobil vinçle veya askı halatlı sistem yada dağcı temizlik hizmeti verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Erman Akdemir dedi ki:

  Sitemiz 5 Blok ve her blokta 5 kat bulunuyor, merdiven boşluklarının olduğu taraftaki camların temizliğini yaptırmak istiyoruz. Yardımcı olabilirseniz seviniriz. İyi çalışmalar.

 2. Erman Akdemir dedi ki:

  Sitemiz 5 blok ve her blok 5 kattan oluşuyor. Merdiven boşluklarına bakan camları sildirmek istiyoruz. Yardımcı olabilirseniz seviniriz.

  1. bunyamin dedi ki:

   Merhaba iletişim bölümünde bulunan numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?