0(224) 451 53 93
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bina Temizliği

2 kez görüntülendi
Bina Temizliği

Hizmet Açıklaması

Apartman Temizliği Kapsamında,

•Temizlik malzemeleri ve ekipmanları şirketimizce sağlanmakta
•Haftada 1 gün genel, iki ayda bir detay temizlik yapılmakta. (Apartman kapıları, posta kutuları, otopark, merdiven korkulukları, camlar, paspaslar, örümcek ağları, apartman giriş kapısına ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketleri detaylı olarak temizlenmektedir.)

Hizmet Görselleri

Apartman Temizliği

Sadece apartmanın görünen yüzünü temizlemek değil apartmana gereken temizliği yapmaktır bize göre…

Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Ekibimiz apartman yöneticisini veya onun belirlediği bir başka yetkiliyi temizliğin başlama ve bitiş saatleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmektedir.

Temel amacımız,Temizlik hizmetinde güçlü organizasyonumuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak onların zaman enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarını sağlamaktır. Bu nedenle inşaat temizliği,ofis temizliği,sanayi temizliği,ev villa temizliği,büro temizliği,hastane temizliği,alışveriş merkezi temizliği gibi kaliteli hizmet gerektiren tüm inşaat temizliklerde firmamız öncü bir kuruluş olmuştur. Firmamız günlük temizlik,geçici temizlik, inşaat temizlik şeklinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Apartman temizlik hizmetleri ana faaliyet konumuzdur.Firma temizliği,işyeri temizliği,ofis temizliği,ev temizliği,villa temizliği, zemin bakımı, inşaat temizlik,genel temizlik gibi temizlik sektörünün tüm dallarında hizmet vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?