0(224) 451 53 93
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fabrika ve İşyeri Temizliği

3 kez görüntülendi
Fabrika ve İşyeri Temizliği

Hizmet Açıklaması

Üretim Tesislerin Temizliği Uzmanlım İster!Yeşil Elma Şirketi, sanayi ve üretim tesislerin temizliği konusunda ülkemizin en deneyimli insan gücünü bünyesinde bulunduran endüstriyel temizlik hizmetleri şirketidir.Temizlik işlerinin yapılacağı tesisin hizmet tasarımı uzmanlarca oluşturulmaktadır. Dünya standartları sistemi uzmanlarınca oluşturulmuş olan endüstriyel temizlik işleri prosedürlerine uygun gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, tesisisiniz üretimine uygun hazırlanan tasarımlar, temizlik işlerinde maksimum hizmet almanızı sağlar.

Hizmet Görselleri

Üretiminiz aksamadan sürerken, makinelerinizin ömrü kat, kat artar,hijyen kurallarına uygun hizmet alırsınız. Hem siz rahat edersiniz, hem de tesisiniz pırıl pırıl olur.Hijyenik ortamların yaratılması koşulu ön planlarda olan üretim sahalarının hazırlanması ,Yeşil Elma Temizlik uzmanlarının hazırladığı prosedür , talimatları doğrultusunda yapılarak sorumlularca takibi sonucunda ortaya çıkar.

Üretim tesisinizin arzu ettiğiniz şekilde temizlenmesi için Yeşil Elma Şirketi gerekli yatırımları yapmaktadır. Deneyimli personellerden size özel ekibi oluşturan yetkililerimiz, hizmette eksik gördükleri personelleri eğiterek tesisinizin kimliğine uygun iş üretme ve davranışları konularında eğitime tabi tutarlar. Yeterli düzeye gelen hizmet ekibi teknolojik araç gereçlerle donatılarak en üst seviyede hizmet almanızı sağlarlar.Sizinle tam bir uyum içersinde hizmet veren ekip, kurumunuza artı değer katarlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?